Przykłady zastosowań naszych produktów

 

Baterie słoneczne na balkonie, baterie sloneczne, blok

Baterie słoneczne zamontowane na balkonie na Warszawskim osiedlu. Wykorzystano baterie o łącznej mocy 60W, regulator ładowania Solaris 5A, akumulator 45Ah i przetwornicę prądu HT-S-150W.

 

Stadnina koni Huculskich. Instalacja hybrydowa. Wykorzystano baterie o łącznej mocy 240W, turbinę wiatrową Rutland 913, oraz regulatory HRSi i SunSaver 20A. Dodatkowo akumulatory i przetwornice.

 

Zestaw oświetleniowy LED, zmierzchowy, włączający się po zapadnięciu zmroku. Zestaw ustawiony w kierunku południowym. Stelaż został ustabilizowany ciężarem, dzięki czemu uniknięto robienia otworów w dachu. Stan widoczny na drugim zdjęciu przed remontem elewacji budynku. Docelowo kable będą niewidoczne. Na zdjęciu widać kabel z baterii słonecznych, lampkę LED i czarny czujnik zmierzchowy.

 

Sasanka 620 z zamontowaną baterią 45W na suwklapie. Wykorzystano baterię SM45L, dwa regulatory Solaris 5A, przetwornicę HT-S-150W i dwa akumulatory o łącznej pojemności 80Ah.

 

Dwie szklane baterie słoneczne, zamontowane na bramce rufowej. Zamieszczone dzięki uprzejmości armatora jachtu "Espenkt".

 

Ekspedycja naukowa - Jeep Defender. Wykorzystano dwa moduły o łącznej mocy 160W.

 

Bateria 120W zamontowana na Camperze.

2024  Baterie słoneczne, turbiny wiatrowe, lampy solarne GTB-SOLARIS